Skambinkite telefonu:
8 698 55 325

Miško supirkimas:

  • Perkame mišką su žeme.
  • Perkame statų mišką išsikirtimui.
  • Vykdome miško kirtimus.
  • Tvarkome dokumentus kirtimui.

Sužinok miško kainą

Perka mišką

Lietuvoje egzistuoja daugybė įmonių kurios perka mišką tiek iš privačių, tiek ir iš juridinių asmenų. Dauguma įmonių, kurios skelbiasi perkantys mišką, neturi nei kvalifikacijos, nei patirties vertinant miškus ar medienos kainą, nenaudoja miško vertės skaičiavimo metodologijų, neatlieka miško medienos tūrio,brandumo skaičiavimo ir analizės, nevertina kitų vertės skaičiavimo faktorių. Kyla klausimas, o kodėl daugumos tokių „ekspertų“, per 5 minučių pokalbį pasiūlytos kainos yra tokios „patrauklios“? Atsakymas paprastas- jūs greičiausiai susidūrėte su tarpininkaujančia įmone ar asmeniu, kuri Jums pažadės „kalnus“, tačiau priartėjus prie sandorio detalių pasiūlymas ir liks pasiūlymu, arba taps koreguota, nenaudinga Jums suma su įskaičiuotu tarpininkavimo mokesčiu. Tik patikima miškininkystės įmonė, pirkdama mišką ar medieną tiesiogiai savo ūkinei veiklai, gali pasiūlyti realią rinkos dėsnius atitinkančią kainą. O „Dzūkijos mediena“, kaip lyderiaujanti miškininkystės įmonė Lietuvoje, galės pasiūlyti ir GERIAUSIĄ KAINĄ! 

Miško kaina priklauso nuo daugybės faktorių ir dažniausiai galutinė kaina yra nustatoma tik po profesionalaus vertinimo. Miško, medienos vertė didžiąja dalimi priklauso nuo rinkos „diktato“ ir nuo perkančiosios įmonės ekonominės būklės ir perkamosios galios, plėtros. Todėl parduodami savo mišką tiesiogiai, Jūs užsitikrinsite ne tik aukščiausią kainą, bet ir operatyvų atsiskaitymą, profesionalią pagalbą tvarkant dokumentus bei sąžiningą bendradarbiavimą.

UAB „Dzūkijos mediena“ specialistai dirba atsakingai ir patikimai, todėl prieš pasiūlydami kainą už Jūsų turtą, įvertiname daugelį faktorių, nuvykstame į vietą detalesniam miško tūrio auditui, atliekame išsamią parduodamo miško analizę. Visa tai – NEMOKAMAI ir be jokių įsipareigojimų. Tik Jūs sprendžiate kam parduoti, o mes pasirūpinsime GERIAUSIU KAINOS PASIŪLYMU!

UAB „Dzūkijos mediena“ perka mišką su žeme:

• Parduodate mišką su žeme? Mes visuomet pasiūlysime jums geriausią kainą ir atsiskaitysime iš karto!

• Jums nereikės rūpintis dokumentų tvarkymo rūpesčiais!

UAB „Dzūkijos mediena“ perka mišką išsikirtimui:

• Mes nupirksime jūsų miške esančią medieną už geriausią kainą.

• Nepaliksime jokių atliekų. Surinksime šakas ir kitas kirtimo atliekas.

• Išsivešime medieną su savo specializuotu transportu.

Visuomet, prieš parduodant mišką, rekomenduojame pasitarti su tikrais savo srities specialistais, net jei ir turite pasiūlymą kuris atrodo pats geriausias. Keipkitės į „Dzūkijos medieną“, ir mes suteiksime jums profesionalias konsultacijas, patarsime, padėsime be jokių įsipareigojimų!